Hotel Residence Villa Ascoli Vieste - hotelové pokoje a apartmány

Vitejte ve Vieste

Pokud jste nikdy nenavštívili naše překrásné Gargáno, přijeďte, protože to určite stoji za to. Jak pro nádherné pobřeží, tak pro zajímavé výlety, které zde můžete podniknout - prohlídka mořských jeskyní, ostrovy Tremity, Gargano safari, dlouhé procházky ve Foresta Umbra (les stínů). Mùžete také ochutnat naši vynikající kuchyni. Nakonec najdete spoustu slunce a moře, které nese zelenou vlajku.
Jméno Vieste pochází od jména antické déy Vesta, a je to nejznámější a nejnavštěvovanejší turistické středisto nejen v okresu Foggia ale i po celé Apulii. 
Vieste je ideální dovolená pro ty, co nemají rádi rychlost a frenetický rytmus moderního života, a co dává prednost oddávat se jednoduše příjemné procházce po našem překrásném a neznečištěném pobřeží.

Tam, kde jednoho času stála malá rodinná vilka, na velmi klidném místě, kde i v době letního návalu se můžete oddávat absoltnímu relaxu, jen pár kroků od moře, stojí nyní Hotelová Residence Villa Ascoli. Hotel Residence Villa Ascoli je dvouhvězdičkový objekt, který se nachází 150 m od  pláže Castello – Pizzomunno ve Vieste, poloostrov Gargáno. Villa Ascoli je jedna budova s apartmány a pokoji.
Standardní ubytování :  vybavený kuchyňský kout (u apartmánů), koupelna s fénem a set k osobní hygieně, televize, klimatizace, vybavená terasa nebo zahrádka, povlečení (u hotelové formy i ručníky do koupelny). K objektu patří také parkoviště, bazén, dětské hřiště, restaurace, grilovací zóna..

Od konce května do konce září je možné využít i soukromé pláže, která se nachazí 350 m od Villa Ascoli.